Zákaznická linka: +420 778 700 776 Po - Pá: 8:00 - 17:00
Naše nabídka
Drevené pelety EN plus A1
Drevné pelety tej najvyššej kvality. Vyrába sa z čistých suchých pilín z mäkkého odkôrneného dreva bez prídavku chemických spojív a vyznačujú sa svetlou farbou.
Drevené brikety valec
Drevené brikety vyrobené z čistých suchých smrekových a bukových pilín, ktoré vznikajú ako druhotná surovina pri výrobe drevených plávajúcich podláh.
Sada podpalovačů
Ekologické podpalovače, dlouhá doba hoření (12 min.) Nepotřebujete ani třísky, ani papír. Díky použitému přírodnímu materiálu našich podpalovačů se nemusíte obávat zápachu ani nepříjemného štiplavého kouře.

Zdarma dovezeme
a složíme, kam ukážete

Netahejte už nic těžkého, plaťte pohodlně kartou online při předání.
Dovezeme cisternou nebo nákladním vozem s moffetem.

Dovezeme si terénní manipulátor

Paletu naložíme

a složíme, kam ukážete

Blog Waldera

Celý blog
Brikety už jsou celé žhavé
Brikety už jsou celé žhavé

Čím topíte, na tom sakra záleží. Jako uživatel řešíte, kolik vás palivo stojí, kolik je s tím práce a jestli máte doma teplo. Dřevěné brikety vám rozhodně mají co nabídnout. Jsou mnohem účinnější alternativou dřevu. A něco z romantiky topení dřevem v nich ještě zůstalo.

Celý článek
Cena pelet se neřídí cenou levného “kůrovcového” dřeva
Cena pelet se neřídí cenou levného “kůrovcového” dřeva

O kůrovcových kalamitách slýcháme poslední dobou často. Média mají za úkol informovat, což dělají - souvislosti si ale musíte domyslet sami. Levné lesní dřevo napadené kůrovcem cenu pelet nijak zásadně neovlivňuje. To ale nemění nic na tom, že nejlepší doba k nákupu zásob pelet nebo briket, je z celého roku právě teď - do konce května. Vysvětlíme, proč.

Celý článek
Kůrovcová kalamita nemá na cenu pelet vliv
Kůrovcová kalamita nemá na cenu pelet vliv

Jak je možné, že v současnosti, kdy po polomech a při kůrovcových kalamitách leží v lesích spousty dřeva, které čekají na rychlé zpracování, nejsou dřevěná paliva levnější?

Celý článek