Zákaznícka linka:+420 778 700 776 Po - Pá: 8:00 - 17:00
Naše nabídka
Drevené pelety EN plus A1
Drevné pelety tej najvyššej kvality. Vyrába sa z čistých suchých pilín z mäkkého odkôrneného dreva bez prídavku chemických spojív a vyznačujú sa svetlou farbou.
Drevené brikety valec
Drevené brikety vyrobené z čistých suchých smrekových a bukových pilín, ktoré vznikajú ako druhotná surovina pri výrobe drevených plávajúcich podláh.
Sada podpalovačů
Ekologické podpalovače, dlouhá doba hoření (12 min.) Nepotřebujete ani třísky, ani papír. Díky použitému přírodnímu materiálu našich podpalovačů se nemusíte obávat zápachu ani nepříjemného štiplavého kouře.

Zdarma dovezeme
a složíme, kam ukážete

Netahejte už nic těžkého, plaťte pohodlně kartou online při předání.
Dovezeme cisternou nebo nákladním vozem s moffetem.

Dovezeme si terénní manipulátor

Paletu naložíme

a složíme, kam ukážete

Blog Waldera

Celý blog
Kůrovcová kalamita nemá na cenu pelet vliv
Kůrovcová kalamita nemá na cenu pelet vliv

Jak je možné, že v současnosti, kdy po polomech a při kůrovcových kalamitách leží v lesích spousty dřeva, které čekají na rychlé zpracování, nejsou dřevěná paliva levnější?

Ďalšie článok
Protože tohle jsou hory
Protože tohle jsou hory

Martinova bouda stojí kousek pod hřebenem Krkonoš už víc než 200 let. Z původně pasteveckého stavení se změnila na hostinec s ubytováním, později horskou chatu pro turisty. Za první republiky sem jezdila česká smetánka, tu vystřídali důstojníci Luftwaffe. Dnes sem míří hlavně batůžkáři, kteří za luxus považují výhledy do údolí, čtyřmetrové závěje sněhu, neproniknutelnou noční tmu, hučení ticha a syrovost přírodních živlů našich nejvyšších hor. Jenže co když jsou tohle kulisy vašeho každodenního života? O tom, jak se tady žije a podniká, nám povídal Roman Hronovský (44), který Martinovu boudu provozuje už 15 let.

Ďalšie článok
Kotlíkové dotace? Nenechte se opít uhlíkem
Kotlíkové dotace? Nenechte se opít uhlíkem

Na výběr jsou dva základní typy kotlů, kombinovaný a peletový. A protože jsou dva, tisíce uživatelů stojí před těžkou volbou. Který mě vyjde levněji? Vyplatí se mi přejít z uhlí na pelety? Dotaci přece dostanu tak jako tak… Ano, dostanete. Faktem ale je, že po sečtení všech faktorů je jasné, že pořídit peletový kotel je výhodnější. Chcete-li, “levnější”.

Ďalšie článok