Výrobci pelet Pfeifer a Waldera spojili své síly

Waldera vyrábí dřevěné pelety na Valašsku, ale obsluhuje svojí dopravou zákazníky v Čechách i na Slovensku. V rámci spolupráce se západočeským výrobcem pelet Holzindustrie Pfeifer Chanovice dodá nyní Waldera pro české zákazníky pelety Pfeifer v sáčcích i cisternou.

Pelety Pfeifer se staly vítězem loňského dTestu, jsou vyrobeny z čistého dřeva bez kůry 100% z vlasní pily, kapacita obou výrobců je vyšší než 150.000t ENplus A1 pelet ročně. Důvodem pro užší spolupráci je doplnění služeb pro koncové zákazníky, Waldera provozuje eshop, disponuje cisternami i auty s terénními manipulátory a nyní má i pevné zázemí u výrobce pelet na rozhraní středních, jižních a západních Čech. Pro Pfeifer je spolupráce s Walderou prvním krokem k dodávce pelet na domácí trh, do této doby bylo 99% vyrobených pelet exportováno. Pfeifer je jednička ve výrobě pelet v ČR i Rakousku a je součástí evropského firemního koncernu se sídlem v tyrolském Imstu. V českém závodě vyrábí pelety značek Pfeifer a Timbory, dřevěné prvky, montované domy a dřevěné konstrukce. Tento závod je největším svého druhu v České Republice a s cca 600 zaměstnanci je jedním z nejdůležitějších zaměstnavatelů v Plzeňském kraji. Pelety lze jednoduše objednat na www.waldera.cz, podle adresy zákazník obdrží svůj sáček pelet..

Koupit pelety

Najčítanejšie

Certifikace ENplus

Certifikace ENplus zaručuje kvalitu dřevních pelet tak, aby chránila všechny zúčastněné.

 

Čítať ďalej
Proč topit briketami Waldera

Zásady a důvody pro topení briketami

Čítať ďalej
Příručka pro výstavbu sil a skladování dřevních pelet

Příručka pro výstavbu sil a skladování dřevních pelet popisuje požadavky na ochranu kvality paliva a tím zajišťuje bezpečné skladovací podmínky pelet pro obě zúčastněné strany – instalační techniky i spotřebitele. Jsou zde zahrnuty jak technické požadavky na sklady s peletami, tak informace ohledně bezpečného a hospodárného provozu těchto skladů. 

Čítať ďalej

Spojte se s námi přes Facebook