Kdo jsme

Inspirovali jsme se ověřeným rakouským modelem lokální spotřeby energie a jako první ho přenesli do Česka. Funguje jednoduše: co u nás v lese vyroste, to se efektivně zpracuje na místní pile a spálí v kotlích či krbech v regionu a blízkém okolí.

ekologické vytápění

Dřevo těžíme na cca 500 hektarech lesů na Valašsku. Odtud putuje na blízkou pilu v Brumově-Bylnici. Kde těžíme, tam po těžbě znovu sázíme. To je koloběh obnovitelných zdrojů.

pelety výroba dřevo

Na pile se z kmenů stane řezivo a veškerý "odpad" zpracujeme na naší peletovací a briketovací lince. Téměř beze ztrát a do poslední piliny.

výroba dřevěných pelet

Kromě výroby a distribuce dřevních paliv nabízíme poradenství, výstavbu a provoz výtopen na biomasu.

pelety ENplus A1 certifikát

Dbáme na kvalitu

Naše produkty vyrábíme je na vlastních peletovacích a briketovacích linkách, kde máme nad výrobou plnou kontrolu. V případě potřeby dokupujeme palivo od prověřených obchodních partnerů.

Distribuci zajišťujeme vlastními nákladními vozy Volvo: cisternou na 18t s přesným vážením a plachtovým vozem na 16t se závěsným terénním vozíkem, který vám složí palety přesně tam, kam ukážete.

pelety ENplus A1 až ke kotli
Waldera ikona
-

Poskytujeme služby, jaké bychom sami chtěli využívat. Náš e-shop má zboží vždy skladem, nabízí pohodlný nákup online, možnost platit kartou a dodání až domů. Bez skrytých poplatků za dopravu nebo palety.

Spojte se s námi přes Facebook