Logo Waldera s.r.o.
Logo Waldera s.r.o.
search
Produkty

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Články

Nebyly nalezeny žádné články.

Slovník pojmů

Nebyly nalezeny žádné pojmy.

Pro zobrazení konečných cen vč. DPH, obalů a složení až ke kotli potřebujeme znát PSČ místa, kam palivo povezeme.

Vaše PSČ nebo obec.

O nás

Jsme Waldera, sídlíme v podhůří Bílých Karpat a od roku 2015 se zabýváme výrobou a prodejem kvalitních dřevěných paliv z výhradně českého dřeva.

Areál Kloboucká lesní s.r.o. a Waldera s.r.o.

Naší největší konkurenční výhodou je, že celý proces výroby máme plně pod svou kontrolou. Sídlíme v areálu pily, která se pyšní dlouhouletou tradicí a historií. Ve své oblasti patří ke špičce, disponuje nejmodernějšími technologiemi a neustále se snaží přicházet s odvážnými a inovativními postupy, které ji posouvají dopředu.

administrativní

Zakládáme si na vysoké efektivitě práce. Ze zdrojů, které máme k dispozici, vyrábíme prvotřídní výrobky, které se pyšní nejvyšší možnou certifikací. Při výrobě používáme vlastní peletovací linku a distribuci zajišťujeme vlastní dopravou.

s autem

v areálucelkový pohledauta společně

Vytrvale se snažíme prošlapávat cestu k udržitelnému hospodaření s lesem a krajinou. Inspirujeme se odkazem našich předků a zároveň stále zkoušíme nové možnosti. Svou práci děláme s láskou, úctou a respektem nejen k našim zákazníkům, ale také k lesu a přírodě, ze kterých bereme suroviny pro výrobu našich paliv.

Jsme si vědomi, že dřevo, ze kterého vyrábíme naše produkty, roste desítky let. Při jeho zpracování se tedy snažíme, aby z něj nepřišel nazmar ani sebemenší kousíček. Kmen proto rozhodně není to jediné, co zužitkujeme. Klestí z lesa zpracováváme na biomasu, kůru prodáváme zahradníkům, štěpku papírnám, z pilin vyrábíme pelety.

Do poslední hobliny se snažíme zužitkovat to, co nám příroda dala. A na oplátku jí to pak vracíme. Ročně sázíme miliony stromků na stovkách hektarů půdy. Sazenice zpravidla známe už od semínka – většinou totiž pochází z naší vlastní velkoškolky Kladíkov, která se nachází poblíž Bzence v oblasti nazývané Váté písky.

Velkoškolka Kladíkov

Velkoskolka_Kladikov_25-minPece_O_Les_04-min

Doprava_11-min

Už z názvu naší společnosti je patrné, že jsme se vydali cestou lesa a té jsme se rozhodli držet. Je to cesta, které věříme. Cesta, o které jsme přesvědčeni, že má svůj smysl.

Slovy pana majitele na závěr: “Těší nás, že energii z lesa můžeme proměnit v teplo Vašeho domova. “

Waldera s.r.o.
Objednávky a dotazy +420 778 700 776 Pondělí-pátek 7:30-16:00 hod

Pro zobrazení konečných cen vč. DPH, obalů a složení až ke kotli potřebujeme znát PSČ místa, kam palivo povezeme.

Vaše PSČ nebo obec.